Pradėk dirbti šiandien! Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) ŠVENTINIAM LAIKOTARPIUI

CVMarket.lt klientas
Nuo 850 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

ODVILNA, UAB siūlanti platų dovanų pasirinkimą ieško PARDAVĖJOS (O) -KONSULTANTĖS (-O) šventiniam laikotarpiui darbui prekybos centre RYO. Terminuota darbo sutartis iki 2022.12.30 d. Pradėk dirbti šiandien!

  • Klientų konsultavimas, aktyvus prekių pardavimas;
  • Prekybos vietos priežiūra, švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Prekių priėmimas ir paruošimas prekybai.

Detalesnė informacija telefonu:  863230574

Reikalavimai

  • Drąsiai bendrauti su klientais;
  • Išsiaiškinti klientų poreikius ir profesionaliai juos aptarnauti;
  • Gera nuotaika ir nuoširdumas
  • Darbštumas ir atsakingumas

Įmonė siūlo

  • Miestas Panevėžys. Darbo vieta:

PC RYO. 5 darbo dienos, 2 laisvos. Darbo laikas nuo 10 iki 21 val.

ATLYGINIMAS į rankas nuo 850 eur + priedai nuo pardavimų.

Detalesnė informacija telefonu:   863230574