2022-07-29 11:26:48

EL. PREKYBOS PLATFORMŲ PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)

CVMarket.lt klientas
2500 - 3500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ar norėtumėte pažinti moteriško apatinio trikotažo subtilybes, kaip jis kuriamas, gaminamas ir parduodamas?

Kudreshov lingerie gamina ir parduoda aukštos kokybės moterišką apatinį trikotažą ir eksportuoja į Europos/Amerikos šalis. Šiuo metu įmonė stiprina savo komandą ir ieško moteriško apatinio trikotažo el. prekybos platformų projektų vadovės (-o):

Darbo pobūdis:

  • Darbas parduodant Kudreshov lingerie produktus Zalando.de, Amazon ir kitose platformose;
  • Asortimento formavimas, administravimas, kontrolė ir plėtra;
  • Naujų produktų kėlimas, aprašymų rengimas, likučių stebėjimas;
  • Rinkos tendencijų, konkurentų veiklos stebėjimas ir analizė;
  • Marketingo, pardavimų palaikymo, klientų pritraukimo planų sudarymas;
  • Darbas su reklama socialiniuose tinkluose;
  • Naujų partnerių, platformų ES paieška;
  • Pelno / nuostolio ataskaitų ruošimas;
  • Kitų kolegų, dirbančių su el. prekyba, koordinavimas ir pavadavimas.

Reikalavimai

  • Turite patirties el. prekybos srityje (didelis privalumas, jei dirbote su platformomis ar el. prekyboje su užsienio rinka)
  • Puikiai kalbate ir rašote lietuvių bei anglų kalba (vokiečių ar prancūzų k. mokėjimas būtų didelis privalumas);
  • „Esate labai geri draugai“ su socialiniais tinklais;
  • Turite gerus raštvedybos pagrindus ir gebate juos taikyti praktikoje;
  • Išmanote MS Office paketą;
  • Esate iniciatyvus ir kūrybingas bei gebate pabaigti pradėtus darbus.

  • Prisijungti prie dinamiško darbo – kurti, parduoti moterišką apatinį trikotažą visame pasaulyje;
  • Prisijungti prie esamos energingos, veiklios komandos tobulėjimo;
  • Galimybes mokytis, augti ir tobulėti.