Statybos ir infrastruktūros valdymo skyriaus vyresnysis inžinierius

CVMarket.lt klientas
2000 - 2714 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Kokia veikla laukia Tavęs?

  • rengti bei tikrinti technines specifikacijas ir technines užduotis, tikrinti statybos darbų technologijos projektus;
  • organizuoti pastatų, statinių ir išmontuotų statinių nurašymą;
  • organizuoti statybą leidžiančių dokumentų gavimą, statybos užbaigimo procesus;
  • organizuoti IAE priklausančios infrastruktūros statybą, priežiūrą ir valdymą, tikrinti projektinius dokumentus.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • esi įgijęs aukštąjį inžinerijos mokslų studijų krypties išsilavinimą;
  • esi sukaupęs bent 3 metų praktinio darbo patirtį statybos inžinerijos srityje;
  • turi bet kurį statybos techninės veiklos pagrindinės srities vadovo atestatą;
  • išmanai LR įstatymus, teisės aktus, techninius reglamentus, normas ir taisykles statybos srityje;
  • puikiai moki lietuvių ir rusų kalbas (moki anglų kalbą B2 lygiu - privalumas);
  • puikiai išmanai darbui reikalingas IT technologijas (MS Office);
  • esi savarankiškas, organizuotas, orientuotas į rezultatą;
  • mąstai ‚,out-of-the-box“, gali suderinti savarankiškumą ir darbą komandoje;
  • atitinki LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. reikalavimus (Tavo duomenys bus tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?

  • vertingą darbo patirtį, iššūkių kupiną kasdienybę bei asmeninį ir profesinį augimą;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo ir realizuoti idėjas, kuriant bei inicijuojant pokyčius;
  • visas reikalingas darbo priemones, kurios padės pasiekti užsibrėžtų tikslų;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir įmonėje Visagine bei VĮ Ignalinos AE, Vilniaus biure (Mėnulio g. 11, Vilnius);
  • Konkretų darbo užmokestį siūlysime atsižvelgdami į darbo patirtį ir kompetenciją;
  • papildomų naudų paketą (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, lankstų darbo grafiką, kitas socialines garantijas).

Sudomino tai, ką perskaitei? Puiku! Mes Tavęs laukiame!

Kilus klausimų, skambink Žmonių ir organizacijos vystymo skyriaus atstovei Oksanai Pučinskajai, tel. 8 64026594 ar Dovilei Stalnionienei tel. 8 61113142.