2022-07-29 11:26:48

Automobilių plovėjas (naktinė pamaina)

CVMarket.lt klientas
1280 - 1700 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Samdome automobilių plovėjus vėlyvoje pamainoje Vilniuje.

UpSteam yra platforma, kurios specializacija - mobiliojo automobilio pplovimo paslaugas klientams, turintiems didelį automobilių parką. Teikiame automobilių pervežimo, automobilių plovimo, degalų papildymo ir lengvos priežiūros paslaugas. Transporto priemones iš gatvių pervežame į mūsų stacionarią plovyklą, išvalome ir išvežame atgal. Būsite nepriklausomas rangovas, kuris taip pat atsakingas už savo darbų kokybę.

KAIP ATRODO DARBAS?

  • Pamaina prasideda nuo 20 iki 22 val. Galite dirbti iki 6 ryto arba kol baigsis visi nešvarūs automobiliai.
  • Visą informaciją apie pamainą matysite telefono programėlėje.
  • Darbui nereikia asmeninio automobilio. Pervežimui naudositės artimiausio kliento automobiliu prie namų.
  • Nuvarykite nešvarią mašiną į vieną iš mūsų plovyklų.
  • Atlikite vidaus ir išorės plovimą kartu su kitomis lengvos priežiūros paslaugomis.
  • Važiuokite prie kito automobilio ir apsikeiskite automobilius.
  • Pakartokite iki pamainos pabaigos.

Reikalavimai

UpSteam į savo komandą kviečia visas moteris ir vyrus nuo 21 metų, kurie:

  • Yra punktualūs, darbštūs ir orientuoti į detales.
  • Turėti galiojantį Europos/Lietuvos vairuotojo pažymėjimą (B kategorija)
  • Pagrindiniai anglų ARBA lietuvių kalbos įgūdžiai, kad mūsų palaikymo komanda prireikus galėtų jums padėti.
  • Turi 2+ metų vairavimo patirtį.

NB: NEREIKALINGAS ASMENINIS AUTOMOBILIS, norint dirbti mūsų naktinėje pamainoje. Jūs neturite jokių asmeninių išlaidų už darbą (pvz., kuras, leidimai ir pan.).

NB: Mes nesiūlome darbo leidimų ar apgyvendinimo užsienio darbuotojams. Kreiptis gali tik šiuo metu fiziškai Vilniuje gyvenantys asmenys.

  • Kuo daugiau dirbi, tuo daugiau uždirbi: Pradedantieji uždirba 8€/val. ir daugiau (160 h = 1 280€) ir aukštyn kiekvienam darbo minutė išleistų automobilių plovimui ir kliento transporto priemonių pervežimui. Kuo daugiau laiko dirbate su UpSteam, tuo didesnis jūsų valandinis įkainis (patyrę darbuotojai uždirba ~25% daugiau). Uždirbkite papildomų premijų už gerą kokybę + dirbdami daugiau valandų.
  • Lankstus darbo grafikas: Darbas visu etatu arba puse etato. Kiekvieną mėnesį pasirenkate darbo dienas ir pamainų trukmę. Minimalus reikalavimas – 12 pamainų per mėnesį, tačiau viršutinės ribos nėra.
  • Jokių asmeninių išlaidų: šiam darbui atlikti nereikia pirkti jokių licencijų, darbo įrankių ar naudoti asmeninio automobilio. Viskas suteikiama nuo mūsų galo.
  • Nemokami mokymai ir įranga: Ankstesnė darbo patirtis nebūtina. Visi kandidatai bus praėję profesinius mokymus, kurių metu išmokysime visko, ką reikia žinoti apie automobilių plovimo meną.
  • Palaikanti ir draugiška darbo aplinka: daug dėmesio skiriame tam, kad darbo aplinka būtų maloni ir tolerantiška. Organizuojame įvairius komandinius renginius, kuriuose kiekvienas gali susirasti naujų draugų.
  • Įvairios privilegijos darbuotojui: mūsų komandos nariai gali nemokamai plauti savo automobilį, taip pat kitas darbuotojų privilegijas.