2022-07-29 11:26:48

Projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1500 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Skatinti Wilo SE produkcijos, skirtos pramonei, šilumos ūkiui, pastatų inžinerinėms sistemoms, pardavimus;
  • Palaikyti glaudžius kontaktus su projektavimo, montavimo, šilumos tiekimo įmonėmis;
  • Palaikyti glaudžius kontaktus su Wilo SE produkciją platinančiais didmenininkais bei koordinuoti projektinius pardavimus;
  • Organizuoti mokymus.

Reikalavimai

  • Aktyvių pardavimų patirtis;
  • Sugebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis;
  • Sugebėjimas savarankiškai planuoti savo darbą;
  • Šildymo rinkos išmanymas (privalumas);
  • Aukštasis išsilavinimas šildymo srityje (privalumas);
  • Anglų kalba;
  • Darbas kompiuteriu;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

  • Daug įdomaus ir atsakingo darbo jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Pagalbą organizuojant darbinę veiklą;
  • Galimybę sprendimus priimti savarankiškai;
  • Atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją bei veiklos rezultatus;
  • Socialines garantijas, sveikatos draudimą, kaupimus į trečios pakopos pensijų fondus;
  • Tarnybinį automobilį;
  • Apmokymus.

CV siųsti iki balandžio 14 d.