2022-07-29 11:26:48

Pardavimų vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Siūlome prisidėti prie šaunios komandos ir aktyviai dalyvauti prekybos centro kūrime, bei kurti ir puoselėti santykius su verslo klientais, prekiaujančiais pasauliniu mastu žinomais prekių ženklais.

Jūsų pagrindinės užduotys būtų:

• Nuomos strategijos kūrimas, dalyvavimas nuo NT projekto idėjos iki realizacijos;
• Darbas su esamais ir naujais klientais;
• Sutarčių sudarymas, jų valdymas.

Reikalavimai

Mums reikia TAVĘS, jeigu TU:
• Domiesi prekiniais ženklais, pasaulinės mados tendencijomis, gal turi darbo patirties su prekybos tinklais;
• Labai gerai moki anglų kalbą (raštu ir žodžiu), rusų kalba būtų privalumas;
• Esi savarankiškas ir orientuotas į sėkmingą rezultatą;
• Vairuoji automobilį;
• Puikiai bendrauji tiek telefonu tiek ir gyvai.

Įmonė siūlo

Įdomų, aktyvų ir perspektyvų darbą;
Sąlygas tobulėti ir plėsti savo žinias;
Patyrusią ir draugišką komandą;
Visas socialines garantijas;