2022-07-29 11:26:48

Aromaterapijos produktų pardavėjas(-a) – vadybininkas(-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 850 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

BIOCOS academy – aromaterapijos ir natūralios kosmetikos salonas Vilniuje siūlo darbą pardavėjai (-ui) – vadybininkei (-ui).

Jei domitės ekologija, kosmetikos sudėtimi, aromaterapija, jei naudojate eterinius aliejus, gaminate natūralią kosmetiką ir norėtumėte gilinti savo žinias bei kasdien dirbti kvapų apsuptyje, siūlome jums įdomų ir dinamišką darbą bei tobulėjimo galimybes.

Darbo pobūdis:

  • Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Darbas su kasa, prekių apskaita;
  • Aktyvūs pardavimai - dirbant su natūralios kosmetikos, gyvūnų kosmetikos ir aromaterapijos produktais;
  • Pardavimo proceso administravimas;
  • E-parduotuvės aprašymų pildymas;
  • Produktų pristatymas ir prekyba parodose, mugėse.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, pozityvumas, energingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras gilinti žinias ir tobulėti;
  • Savarankiškumas, lankstumas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;
  • Darbo patirtis didmeninių klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų) būtų privalumas;
  • Biochemijos, kosmetologijos sričių išsilavinimas būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Mokymus ir tobulėjimo galimybes aromaterapijos srityje;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Jaukią darbo atmosferą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį, priedus už gerus darbo rezultatus, atsakingą požiūrį į darbuotoją, socialines garantijas, motyvavimo sistemą;
  • Lankstų darbo grafiką.

Lauksime gyvenimo aprašymų su motyvaciniais laiškais per CV Market sistemą iki liepos 16 d. Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, sutinkate, kad tvarkysime Jūsų duomenis šios atrankos tikslais.