2022-07-29 11:26:48

Vyriausiasis duomenų srities architektas (-ė)

CVMarket.lt klientas
2477 - 3716 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Jūsų laukia unikali patirtis

  • būsite vienu iš priimančių sprendimus dėl Lietuvos banko IS plėtros;
  • dirbsite ir augsite kartu su profesionalų komanda - aukščiausios kompetencijos specialistais Lietuvoje ir Europos centrinio banko (ECB) ekspertais;
  • įvairiapusiškai tobulėsite: studijos, mokymai, stažuotės ir karjera ECB ir NCB, tarptautinės darbo grupės, Lietuvos banko Asmeninio augimo akademija;
  • galėsite dirbti lanksčiu darbo grafiku, šiuolaikinėje darbo aplinkoje.

Už ką jūs būsite atsakingas (-a)

  • atstovausite IT departamentą Lietuvos banko IT projektuose;
  • kursite Banko vientisą informacinę erdvę, projektuosite naujų IS sprendimų architektūrą;
  • ieškosite naujų IS vystymo metodų ir IS plėtrai tinkančių technologijų;
  • bendradarbiausite su struktūrinių padalinių kolegomis tam, kad esamoms problemoms spręsti būtų naudojamos tinkamiausios priemonės, efektyviai išnaudojami turimi ištekliai;
  • ieškosite IT sprendimų veiklos padalinių poreikių įgyvendinimui;
  • rengsite informacinių sistemų dokumentaciją (architektūros).

Reikalavimai

  • turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • 3 ir daugiau metų patirtis kuriant IS architektūrinius sprendimus (duomenų);
  • patirtis projektuojant duomenų sandėlius (Data Lake, DWH);
  • patirtis projektuojant sprendimus specializuotose Verslo analitikos platformose;
  • išmanote IT valdymo, IS kūrimo procesus;
  • puikiai mokate techninę anglų kalbą;
  • domitės naujovėmis, pasižymite kūrybiškumu, kruopštumu ir atsakingumu, norite nuolatos augti, o turimas žinias tobulinti;
  • turite puikius darbo laiko planavimo, bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius, gebate savarankiškai priimti sprendimus ir juos pagrįsti.

Laukiame jūsų motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo (CV), tiksliai nurodant padalinį ir pareigas, į kurias pretenduojate, iki 2020 m. rugpjūčio 14 d.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi išskirtinai tik šios atrankos vykdymo pagrindu.