2022-07-29 11:26:48

Plataus profilio statybininkas

CVMarket.lt klientas
2300 - 2700 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Darbui Švedijoje skubiai reikalingi plataus profilio statybininkai.
Darbuotojas įdarbinimas Lietuvos įmonėje, Klaipėdoje. Numatomos komandiruotės.

Reikalavimai

  • turite nors 2 metų plataus profilio statybininko darbo patirtį;
  • atliekate įvairius statybos remonto darbus ir mokate naudotis darbui būtinais įrankiais;
  • išmanote statybines medžiagas ir gebate su jomis dirbti kokybiškai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • geri komandinio darbo įgūdžiai;
  • turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (privalumas);
  • esate atsakingas, pareigingas, darbštus, savarankiškas.

Įmonė siūlo

  • ApmokėtI kelionės išlaidas;
  • Apmokėti būsto išlaidas;
  • Patogus būstas (prikalusomai nuo kambarių dydžio, viename kambaryje 1 arba 2 asmenys, Wi-Fi, buitinė technika ir visa kita);
  • Suteikiamas automobilis;
  • Suteikiami darbo drabužiai;
  • Suteikiami darbo įrankiai.