2022-07-29 11:26:48

Internetinės parduotuvės projekto vystymo Vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome naujo kolegos, motyvuotai komandai pastiprinimo, kuri (-is) greitai įsilies į kolektyvą, susipažins su gaminamu moterišku apatiniu trikotažu ir padės jį platinti ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio moterims.

Darbo aprašymas:

  • Internetinės parduotuvės turinio formavimas ir administravimas;
  • Prekių aprašymų kūrimas ir suvedimas į sistemą;
  • Asortimento naujinimas;
  • Klientų konsultavimas (skambučiai, korespondencija)
  • Parduodamų prekių paruošimas klientui
  • Socialinių tinklų paskyrų administravimas.
  • Kainodaros sudarymas
  • Marketingo strateginiai planai
  • Įmonės gaminamų prekių žinomumo didinimas ir papildomų pardavimo kanalų vystymas

Reikalavimai

  • Patirtis internetinės prekybos administravimo, turinio kūrimo, marketingo srityse;
  • Puiki atmintis, greita orientacija, iniciatyvumas, lankstumas, organizuotumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai lietuvių bei anglų kalbomis ( vokiečių k. / rusų k. / prancūzų kalbų mokėjimas būtų privalumas);
  • Analitinis mąstymas ir gebėjimas greitai priimti sprendimus bei siekti rezultatų;
  • Labai geras MS Office paketo programų išmanymas;

Įmonė siūlo

  • Prisidėti prie energingos ir veiklios komandos;
  • Dinamišką darbą – nuo elektroninės parduotuvės sukūrimo ir vystymo iki prekių platinimo visame pasaulyje;
  • Galimybė augti su visa įmone

Atlygimas nuo 1600 neatskaičius mokesčių