2022-07-29 11:26:48

Online marketingo specialistas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Pirmiausia atsiraitoti rankoves, išanalizuoti esamą situaciją (dabartiniai pardavimai, esama struktūra, rinkos bei konkurencinė aplinkos)

Parengti userių acquisition planą ir jį vykdyti, tobulinti, testuoti bei pasirinkti geriausius kanalus (paid advertising, SEM, social, marketplace'ai,email marketing, etc.).

Prisidėti prie brandname žinomumo didinimo ir apskritai galimų PR kampanijų.

Taip pat optimizuoti CR, atliekant A/B testus, taip pat gerinti user experience.

Kita svarbi darbo dalis - users retention.

Mažinti churn rate, optimizuoti email marketing, remarketing,  gerinti ARPU, daryti upsell, apklausas ir pan.

Svarbu gebėti organizuoti darbą su developeriais, dizaineriais, copywriteriais bei vertėjais ar kitais specialistais, o vėliau pagal poreikį didinti komandą ir ją leadinti.

Taip, darbų ir sričių daug, tačiau reikės prioritetizuoti ir orientuotis ties svarbiausiais dalykais.

*Reikalinga patirtis:*

*Privalumai:*

- Photoshop/axure

- Web technologijų supratimas

- Aukštasis išsilavinimas

- Nuosavo web projekto vystymo patirtis

- Pergalė Moto GP arba MX GP pirmenybėse :)

Reikalavimai

- Google Analytics

- Ecommerce

- Online marketing in general

- SEM (ypač Adwords)

- Email marketing

- Testing tools (pvz. optimizely)

- Paid advertising networks, remarketing

- Social media (>1 m.)

Plečiame savo veiklą, todėl ieškome gabių ir profesionalių darbuotojų savo komandai stiprinti.

Siūlome įdomų, atsakingą ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje ir  draugiškoje komandoje.

Darbo patirtis privalumas, tačiau noras mokytis ir tobulėti neatsiejamos darbuotojo savybės.

Dienas ne vien ofise, bet ir varžybų trasoje ar test-day pristatymų renginuose.

Keliones į parodas, partnerių gamyklas ir produktų pristatymo renginius užsienyje.

Kmoto - tai darbas, kuriame galėsi save realizuoti ir augti.

Įmonėje taikome motyvavimo sistemą, kuri priklauso nuo rezultato.