2022-07-29 11:26:48

PARDAVIMO VADYBININKAS

CVMarket.lt klientas
700 - 900 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Karjeros pradžioje patikėtume Jums valdyti potencialių klientų užklausas: profesionaliai priimti užklausas, išsiaiškinti poreikį, formuoti pasiūlymus ir parduoti, sutarčių sudarymas. Naujų klientų paieška.

Kaip galėtų plėstis Jūsų atsakomybės, kaip galėtų daugėti vis įdomesnių projektų, norėtume aptarti pokalbio metu.

Reikalavimai

  • Lauksime aktyvaus, pozityvaus, savarankiško ir verslaus žmogaus, kuriam svarbi karjera perspektyviame versle ir kuriuo galėtume pasitikėti.
  • Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate išsilavinęs, profesionaliai bendraujate ir turite vairuotojo pažymėjimą.
  • Jūsų gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu laikytume privalumu.

  • Viena perspektyviausių verslo sričių ir kokybiški žinomų gamintojų produktai. Siūlome apmokymus, patikimą bendraminčių komandą ir įkvepiančias karjeros perspektyvas, apie kurias plačiau – susitikimo metu. Reikalingas darbui priemones, sąžiningą atlygį ir motyvuojančius priedus už pardavimo rezultatus.
  • Siųskite savo gyvenimo aprašymą, susitikimo metu pristatysime pasiūlymą išsamiai, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Siųskite savo CV dabar - nepraleiskite nė vienos galimybės.

Darbo vieta: Galinės g. 1, Galinės k., Vilniaus r. sav.