2022-07-29 11:26:48

Architektas (-ė )

CVMarket.lt klientas
Nuo 1600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Trumpai apie mus:

Tipinių projektų, individualių namų projektavimas, projektų valdymas.

Plačiau apie mus - susitikimo metu.

Reikalavimai

Trumpai ko mes ieškome:
Architekto (arba architekto asistento, kuris pasiruošęs augti, tobulėti), tokio, kuris supranta kas yra TDP, SK, BD, SA, SP, LVN, GS ir t.t.

Reikalavimai:
* techninių, darbo projektų bei projektinių pasiūlymų rengimo patirtis;
* patirtis ypatingos paskirties statinių projektavime dirbant architekto pareigose (privalumas);
* teisės aktų, reglamentuojančių statinio projektavimą ir statybos išmanymą;
* geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, patirtis dirbant ArchiCAD programa;
* kvalifikacijos atestatas (privalumas);
* kartu su CV pageidaujamas darbų portfolio.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

* geras darbo sąlygas bei profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
* darbą prie įdomių projektų;
* visas darbui reikalingas priemones;
* garantuojame pozityvų, draugišką ir padedantį kolektyvą.