2022-07-29 11:26:48

WP+WooCommerce arba Opencart / PrestaShop programuotojas

CVMarket.lt klientas
1000 - 1600 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • Įvairaus sudėtingumo WEB projektų kūrimas su WordPress - WooCommerce, OpenCart ar Prestashop pagrindu.
  • Pageidautina fullstack, bet tinka ir backend.
  • Darbas tiek pastovus (0,5 ar pilnas etatas), tiek Freelance.
  • Darbas ofise arba nuotoliniu.
  • Ieškomas pažengęs programuotojas galintis programuoti arba mauti template "čia ir dabar", o ne mokytis. Esant poreikiui atlikti modifikacijas jau sukurtuose projektuose, importuoti / eksportuoti  duomenis per XML arba API.

Reikalavimai

  • geras HTML išmanymas;
  • geras CSS išmanymas;
  • geras php išmanymas;
  • geras MY SQL išmanymas;
  • Adobe Photoshop (arba kitos analogiškos programos) pagrindai (dizaino karpymui) jei pretenduojama į fullstack poziciją;
  • Darbo patirtis web programavimo srityje, bent jau 1,5 metų;
  • Būtina pateikti savo darbų pavydžius;
  • WP+WooCommerce mokėjimas (min 1,5 metų patirtis);
  • Opencart ir/arba PrestaShop mokėjimas. Yra kelios darbo pozicijos. ieškome mokančių dirbti nors su vienu iš šių TVS. Atskirai domina ir freelanceriai, išmanantys vieną arba abį šias sistemas. Patirtis minimum 1,5 metų.

Patikslinimas, norint pretenduoti į darbo poziciją, užtenkta gerai išmanyti bent vieną iš minėtų TVS, - Wordpress + WooCommerce arba Opencart, arba PrestaShop.

Įmonė siūlo

  • Malonią darbo aplinką Kaune, Verslo centras 1000;
  • Draugišką darbo kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti savo srityje;
  • Gali būti suteikta galimybė dirbti laisvu darbo grafiku;
  • Atlyginimas skaičiuojamas pagal darbo valandas (min. 15 eur/val.)  arba pagal atliktų projektų kiekį ir jų apimtį.