2022-07-29 11:26:48

Buhalteris (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Didžiausia specializuota muitinės paslaugų įmonė UAB „Bunasta" dirba tam, kad klientų kroviniai kirstų sienas greitai ir sklandžiai tiek vežant krovinius į ES šalis, tiek į Rytus. Esame auganti, drąsi, ambicinga ir iššūkius mėgstanti įmonė, todėl būtent tokių žmonių laukiame ir savo komandoje. Šiuo metu stipriname savo finansų skyrių ir kviečiame prisijungti kompetentingą bei energingą BUHALTERĮ (-Ę)!

Darbo aprašymas:

  • Buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinę programą;
  • Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita (skolų suderinimai, ataskaitų paruošimas, ilgalaikio turto apskaita, atsargų apskaita, atskaitingų asmenų likučių apskaita);
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas;

Reikalavimai

Tikimės, kad Jus:

  • Turite sėkmingą 2-5 metų darbo patirtį dirbant buhaltere (-iu);
  • Dirbate programa „Euro skaitą“ (privalumas);
  • Turite išsilavinimą buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje;
  • Mokate rusų kalbą (žodžiu ir raštu);
  • Turite gebėjimą rinkti, struktūrizuoti, analizuoti informaciją bei mokate dirbti komandoje ir individualiai;
  • Esate reiklus savo darbo kokybei ir kiti mato Jus kaip darbuotoją, kuris rūpinasi savo darbu;

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • Darbo užmokestį nuo 1‘900 iki 3‘000 eur (bruto). Darbo užmokestis priklausys nuo turimų kompetencijų ir darbo patirties;
  • Darbą dinamiškoje įmonėje, jaunatviškame ir šauniame kolektyve;
  • Nuoširdų Jūsų norą mokytis ir tobulėti palaikymą;
  • Geranoriškų kolegų ir vadovų palaikymą bei dalinimąsi gerąją patirtimi;