2022-07-29 11:26:48

Objekto vadybininkas (-ė) Vilniaus padalinyje

CVMarket.lt klientas
900 - 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Valymo darbų organizavimas, priežiūra ir kontrolė valomame objekte. Siūlome dinamišką darbą vienoje iš didžiausių valymo paslaugas teikiančių įmonių.

Būsite atsakinga(-s) už:

  • Kasdieninį valytojų, valymo mašinų operatorių darbo kokybės tikrinimą.
  • Darbuotojų motyvavimą.
  • Darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis.
  • Susitikimus su klientais, gerų darbo santykių palaikymą.
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą.
  • Esate savarankiška (-s).
  • Gebate susidoroti su stresu.
  • Turite derybinius įgūdžius, esate komunikabili (-us).
  • Vairuotojo pažymėjimas nėra būtinas.

Panašią darbo patirtį vertinsime kaip didelį privalumą.

Įmonė siūlo

  • Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų.
  • Įvairius mokymus.
  • Mob. telefoną.
  • Draugišką kolektyvą.