2022-07-29 11:26:48

Rinkodaros specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Renginių, seminarų, konferencijų, mokymų organizavimas įmonės klientams;
  • Įmonės tinklalapio turinio priežiūra;
  • Reklaminės medžiagos, straipsnių kūrimas, platinimas socialiniuose tinkluose;
  • Įvykdytų projektų duomenų bazės valdymas;
  • Reklaminės medžiagos maketavimo/gamybos organizavimas, bendraujant su reklamos agentūromis;
  • Bendradarbiavimas rinkodaros klausimais su kitomis „Peikko Group“ įmonėmis.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros, vadybos srityse);
  • Panašaus darbo patirtis rinkodaros srityje (patirtis statybų segmente – didelis privalumas);
  • Puikios anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant su PhotoShop, InDesign programomis);
  • Komunikabilumas, kūrybiškumas, greita orientacija ir problemų sprendimas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Gebėjimas analizuoti ir tinkamai interpretuoti turimą informaciją.

  • Atsakingą darbą ir karjeros galimybes nuolat augančioje ir tobulėjančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Įkvepiantį mikroklimatą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Planuojamas atlyginimas (brutto) – nuo 1400 eur.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.