2022-07-29 11:26:48

Valymo skyriaus darbų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
1050 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Tavo užduotys:

  • Užtikrinti valymo skyriaus ūkvedžių, teritorijų prižiūrėtojų kokybišką darbą – darbų planavimas, delegavimas, priežiūra;
  • Prižiūrėti turimą spec. techniką, rūpintis bei planuoti įrangos atnaujinimu, papildymu pagal poreikį;
  • Prižiūrėti skyriaus automobilius;
  • Nuolatos palaikyti ryšį su vadovu dėl sprendžiamų klausimų eigos.

Reikalavimai

Tikimės, kad tu:

  • Turi vidurinį išsilavinimą su profesine kvalifikacija;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Turi panašaus darbo patirties;
  • Esi atsakingas, gebi savarankiškai atlikti pavestas užduotis, o taip pat dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:

  • Komanda – mūsų turtas. Mes matuojame darbuotojų pasitekinimą darbu ir dedame visas pastangas, kad darbuotojai patirtų geriausias patirtis visu darbo santykių metu;
  • Mes švenčiame sėkmę: Organizuojame įvairius renginius, turime apdovanojimus už pasiekimus;
  • Nebijome būti tikrais, tiesiog žmonėmis. Iš klaidų mokomės – įvairiomis įgūdžių gerinimo programomis tobuliname savo profesines žinias, o geriausiais pavyzdžiais – didžiuojamės;
  • Mes kuriame sąžiningą ir skaidrų verslą, esame socialiai atsakinga įmonė. Jaučiame, kad darome pasaulį geresne vieta gyventi.