2022-07-29 11:26:48

.NET Programuotojas

CVMarket.lt klientas
2000 - 3500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų IT departamento komandos kviečiamas prisijungti .NET Programuotojas:

Tavęs laukiantys uždaviniai:

  • Įmonės verslo sistemų projektavimas, realizavimas ir vystymas taikant .NET Core ir Web (EntityFrameworkCore, Angularjs, Jquery, Bootstrap) technologijas;
  • Darbas komandoje ir aktyvus dalyvavimas įmonės programinių sprendimų projektavimo procesuose.

Reikalavimai

Iš Tavęs tikimės, kad:

  • Gerai išmanai .NET C# (WinForms, WPF, WCF, EntityFramework) technologijas ir turi patirties jas taikant;
  • Turi patirties dirbant su SQL (Microsoft SQL Server);
  • Moki dirbti naudojant Kubernetes ir Docker technologijas;
  • Supranti diegimų automatizavimo procesus (privalumas);

Tau siūlome:

  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus, dalyvaujant verslui ir visuomenei svarbių sistemų vystyme;
  • Draugišką kolektyvą ir jaukią darbinę atmosferą;
  • Darbą AGILE komandoje, taikant pasiteisinusios praktikos sprendimus ir technologines naujoves.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.