2022-07-29 11:26:48

Įterptinių sistemų programuotojas

CVMarket.lt klientas
2200 - 3400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Bendrovėje suprojektuotų ar naujai projektuojamų valdiklių programinės įrangos kūrimas, įvairių savybių programavimas 8bit, 32bit mikrovaldikliams C/C++ kalba.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas IT, elektronikos ar telekomunikacijų srityse;
  • trijų metų praktinė patirtis programuojant C/C++;
  • patirtis su realaus laiko OS;
  • noras kurti ir tobulinti programavimo įgūdžius;
  • gerai žinoti 8bit, 32bit mikrovaldiklių architektūrą, ARM, Cortex mikrovaldiklių platformas;

Įmonė siūlo

  • Įdomų, kūrybinį darbą;
  • galimybę tobulėti savo profesinėje srityje ir augti kartu;
  • darbą su pažangia projektavimo įranga;
  • darbas yra glaudžiai susijęs su realiais prietaisais: mobilaus ryšio įranga, IoT, industriniais valdikliais. Sukurta įranga naudosis įvairių šalių vartotojai - nuo Europos, Pietų Amerikos, Azijos iki Australijos. Laukiame jūsų CV su nuoroda „Įterptinių sistemų programuotojas“ Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.