ŠVOK PARDAVIMŲ INŽINIERIAUS - PROJEKTŲ VADOVO (B2B sektorius)

CVMarket.lt klientas
1500 - 1800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • ŠVOK įrangos pasiūlymų ruošimas, užsakymų paruošimo ir pristatymų kontrolė;
  • Bendravimas su projektuotojais ir konstruktoriais, rangovų montuotojais, architektais ir investuotojais;
  • Darbas su nuolatinių klientų duomenų baze, Mercell platformos duomenimis ir su naujų klientų užklausomis;
  • Naujų produktų prezentacijos projektuotojams ir įvedimas į rinką.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Pastatų energetikos srities išsilavinimas - didelis privalumas;
  • Patirtis ŠVOK sistemų B2B pardavimuose;
  • "Vidutiniškai+" anglų kalbos mokėjimo lygis techninės dokumentacijos skaitymui.

Įmonė siūlo

  • 1500-1800 eurų/ mėn. neto atlyginimą;
  • Premijavimo sistemą už darbo efektyvumą ir pasiektus rezultatus;
  • Kompanijos automobilį ir darbo, ir asmeniniams poreikiams (automobilis nakvoja prie namų);
  • Demokratišką įmonės aplinką ir procesų skaidrumą.