2022-07-29 11:26:48

Marketingo vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 2000 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

  • Bendrovės rinkodaros ir plėtros strategijos kūrimas Bendrovės tinklo prekių ženklams;
  • reguliarios klientų paieškos priežiūra ir CVP (išlaidų / veiklos apimties / pelno) koregavimas;
  • naujų privačių prekių ženklų (nuosavų prekių ženklų) kūrimas, išleidimas į rinką ir plėtra;
  • esamų lojalumo sistemų koregavimas kiekvienam tinklui atskirai; nuosavų mobiliųjų programėlių kūrimo strategijos koregavimas;
  • komunikacijos kanalų (ATL (platus), BTL (specifinis), žiniasklaida) tobulinimas koncentruojantis į skaitmeninius sprendimus;
  • rinkodaros skyriaus struktūros ir funkcijų formavimas / rinkodaros biudžeto sudarymas ir kontrolė;
  • rinkodaros skyriaus ir rangovų bazės valdymas.

Reikalavimai

Mūsų lūkesčiai:

  • bent 6 metų darbo rinkodaros skyriaus vadovu didelėje / vidutinėje FMCG (greitai parduodamų vartojimo prekių) bendrovėje patirtis.

Pagrindiniai įgūdžiai:

  • strateginė rinkodara,
  • pervadinimas,
  • žiniasklaidos planavimas,
  • biudžeto valdymas,
  • naujų produktų išleidimas į rinką,
  • pardavimų analitika,
  • konkurencinės aplinkos analizė,
  • rinkodaros valdymas,
  • naujų produktų kūrimas,
  • rinkodaros strategijos kūrimas,
  • kainodara,
  • naujo prekių ženklo išleidimas į rinką,
  • rinkodaros komunikacija,
  • prekių ženklo pozicionavimas,
  • rinkodaros tyrimai,
  • projektų valdymas,
  • komandos valdymas,
  • produkto reklamos strategijos kūrimas,
  • sklandi anglų ir rusų kalba.

  • darbą visu etatu / darbą ne visu etatu / projekto konsultavimą nuo 3 iki 12 mėnesių (procesų ir metodikų nustatymas);
  • darbo vieta: Biškekas, Kirgizija;
  • geras atlygis (atlyginimas + KPI (pagrindiniai veiklos rodikliai));
  • darbas įsitvirtinusioje bendrovėje, kuri turi 20 metų istoriją ir yra rinkos lyderė;
  • apgyvendinimo ir skrydžių kompensacija.

Atlyginimas – 2 500 dolerių atskaičius mokesčius.