2022-07-29 11:26:48

KOMUNIKACIJOS IR RYŠIŲ SU BENDRUOMENE DARBUOTOJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
600 - 1200 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Įmonės komunikacijos strtategijos koordinavimas;
  • Projektų su socialiniais partneriais ir bendruomene įgyvendinimas;
  • Naujienų platinimas;
  • Santykių su žiniasklaidos atstovais palaikymas;
  • Įvykių informacinis aprūpinimas ir palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė) komunikacijos, marketingo arba žurnalistikos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios ir įgūdžiai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas;
  • Komandinio darbo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Saviraiškos laisvę;
  • Galimybę tobulėti ir perimti tarptautinio verslo patirtį;
  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacines priemones;
  • Atlyginimą nuo  600  iki 1200 Eur, priklausomai nuo patirties ir kompetencijų;
  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku, nepilną darbo dieną – derinti darbą su studijomis, kitu darbu ir pan.