2022-07-29 11:26:48

Klausos protezavimo specialistė/as

CVMarket.lt klientas
Nuo 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Klausos protezavimo specialistas dirba su žmonėmis, kurie turi klausos sutrikimų.Šio specialisto pagrindinės pareigybės:
  • klausos testo atlikimas audiometru,
  • klientų konsultavimas klausos problemų ir reabilitacinių sprendimų klausimais,
  • techninių priemonių išmanymas,
  • klausos aparatų ar kitų pagalbinių klausos priemonių parinkimas,
  • klausos aparatų derinimas ir pritaikymas naudojant programinę įrangą, ausies antspaudo nuėmimas.
  • Darbas klausos centre Marijampolės centre, bei kilnojamo pobūdžio darbas rajonuose.
  • Tinkamam kandidatui yra skiriami audiologijos teorijos ir praktikos kursai - mokymai savarankiškam darbui užtikrinti

Reikalavimai

  • Empatija, noras padėti žmonėms;
  • Tinkamas išsilavinimas - inžinerija. biomechanika, biomedicina, ergoterapija, visuomenės sveikata, kiti sveikatos mokslai;
  • Puikūs organizaciniai  įgūdžiai, disciplinuotumas
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas profesionaliai dirbti ir bendrauti su klientais, bei komados nariais;
  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

  • Mes jums siūlome
  • Įgyti naują profesiją ir tapti srties profesionalu.
  • Stabilų, pastovų darbą, biuro patalpos miesto centre,
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Pastovius mokymus ir augimą kartu su įmone.
  • Visas socialines garantijas ir motyvacinę d.u. sistemą.