2022-07-29 11:26:48

Automatikos - elektronikos inžinierius

CVMarket.lt klientas
Nuo 950 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Mūsų klientei – bendrovei, savo srities lyderei, Baltijos šalių regione ir Lenkijoje teikiančiai platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą įmonėms ir organizacijoms, įgyvendinančiai kompleksinius infrastruktūros projektus, darbui Vilniaus padalinyje reikalingas Automatikos - elektronikos inžinierius, kurio atsakomybės bus:

  • Įmonės įrengtų ir aptarnaujamų objektų automatikos sistemų, elektros tiekimo sistemų priežiūra ir aptarnavimas;
  • Dalyvavimas objektų inžinerinių sistemų paleidimo darbuose;
  • Techniniai automatikos sistemų derinimo ir programavimo darbai;
  • Automatikos sistemų gedimų šalinimas;
  • Įmonės klientų apmokymas dirbti su sistemomis.

Reikalavimai

  • Inžinerinės srities išsilavinimas (automatika, elektronika, elektros ar IT inžinerija ir pan.);
  • Darbas su inžinerinėmis sistemomis (privalumas);
  • Savarankiškumas, pareigingumas, kruopštumas;
  • Gebėjimas skaityti techninę informaciją anglų kalba;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Darbą patikimoje ir nuolat augančioje kompanijoje;
  • Puikią atmosferą darbe;
  • Galimybę kelti savo profesines žinias ir įgūdžius;
  • Priedus prie atlyginimo, priklausančius nuo gerų darbo rezultatų.

Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir rezultatų, darbo užmokestis nuo 950 € (atskaičius mokesčius).

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.