Naujausi skelbimai

Johnson & Johnson produktų vadovo (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104453

Darbo skelbimo numeris

104453

Darbo aprašymas

Darbas (derybos) su pagrindiniais klientais;
Rinkodaros veiksmų planavimas, derinimas ir įgyvendinimas;
Gamintojo strateginių planų įgyvendinimas Lietuvos rinkoje;
Rinkos analizė;
Produktų pardavimo ir pelningumo analizė;
Asortimento formavimas ir kainodara;
Produktų marketingo planų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, rinkodaros);
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis su greito apyvartumo produktais (FMCG);
Pardavimų patirtis dirbant su mažmeninės prekybos tinklais;
Puikūs derybų ir bendravimo įgūdžiai;
Labai gerai žodžiu ir raštu mokėti anglų kalbą;
Atsakingumas, komunikabilumas, entuziazmas.

Darbo patirtį su visame pasaulyje pripažintais prekiniais ženklais;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvuojantį gerovės paketą.

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Johnson & Johnson produktų vadovas (-ė)" adresu karjera@vilandra.lt iki š.m. balandžio 26d.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 26 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 13 d.

Vilandra – pirmaujanti prekinių ženklų vystymo ir platinimo įmonė, patikima partnerė kasdienės paklausos vartojimo prekių gamintojams ir mažmenininkams, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti jau 18 metų, Latvijos rinkoje dirbanti 5 metus ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Johnson’s, Johnson’s Baby, Neutrogena, O.B, Reach, Carefree, Clean&Clear, Vileda, Haribo, Maoam, Abena, Bambo, Delta, Alpro Soya, Drogheria & Alimentari, Lirene, Formoline, Lindt, Similac, Wilkinson Sword ir kt.
UAB ,,Vilandra" šiuo metu dirba apie 80 žmonių. Manome, kad Bendrovėje yra suburta stipri specialistų ir kolegų komanda, kurią vienija bendros vertybės, siekiai ir tikslai.
Esame profesionalai ir siekiame būti geriausiais savo srities specialistais. Mes didžiaujamės įmone, kurioje dirbame ir degame aistra savo darbui. Skatiname iniciatyvas ir drąsiai priimame naujus išmėginimus. Esame kūrybiški, tobulėjantys ir atviri naujovėms, kuriančioms pažangą. Siekiame ilgalaikės partnerystės su bendradarbiais, partneriais ir klientais, pagrįstos pagarba, supratimu, pasitikėjimu, sąžiningumu, lojalumu.
Jei Jums artimos mūsų vertybės, jei norite ne tik darbo, bet ir galimybės realizuoti save, galite tapti mūsų kolektyvo nariu. Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome: