Naujausi skelbimai

Juristas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6121

Darbo skelbimo numeris

6121

Darbo aprašymas

Debitorinių įsiskolinimų išieškojimas, sutarčių su juridiniais asmenimis sudarymas.

Reikalavimai

o aukštasis teisinis išsilavinimas;
o geras rusų kalbos mokėjimas;
o darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
o savarankiškumas, orientacija į rezultatą.

Privalumai:
o panašaus darbo patirtis;
o anglų kalbos mokėjimas;
o vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Įdomų, atsakingą darbą, saviraiškos galimybes, mobilųjį telefoną, karjeros galimybes.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Juristas" siųsti el.paštu: vilnius@noriudarbo.lt arba faksu: (8~5) 2623851

Papildoma informacija

Mūsų klientė - kuro kortelių platinimo bendrovė.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. balandžio 20 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 6 d.

"noriu personalo sprendimų grupė" (UAB "Noriu darbo", įkurta 1997 m.) teikia personalo paieškos, atrankos, įvertinimo, mokymo paslaugas, konsultuoja personalo valdymo klausimais. Bendrovė užima trečiąją vietą Lietuvoje pagal vykdytų atrankų skaičių (pagal 2005 m. sausio mėn. išleisto "Verslo žinių" priedo "TOP verslo konsultacijos ir mokymai" duomenis).