Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #171833

Jūros / oro transporto vadybininkas (anglų, rusų k.)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Bendravimas su užsienio klientais bei partneriais (raštu ir žodžiu);
  • Krovinių vežimo organizavimas bei kontrolė;
  • Sąskaitų išrašymas bei skolininkų kontrolė.

Reikalavimai

  • Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis oro/jūrų transporto vadybos srityje;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komandinio darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office išmanymas).

  • Puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą, draugišką profesionalų kolektyvą, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Susidomėjusius siūlomomis pareigomis, savo gyvenimo aprašymą, nurodydami pareigų pavadinimą
"TRANSPORTO VADYBININKAS (jūra/oras)" prašome siųsti elektroniniu paštu: job{eta}jobinlogistics.eu

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#171833

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2013 m. sausio 12 d.
Įvestas:
2012 m. gruodžio 12 d.

Darbo pasiūlymai transporto ir logistikos sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
Daugiau informacijos apie mus rasite tinklapyje www.JobinLogistics.eu

    Mūsų klientė - moderni, dinamiška ir sparčiai auganti kompanija, teikianti visas su krovinių gabenimu ir logistika susijusias paslaugas. Platus užsienio partnerių tinklas leidžia įmonei savo paslaugas teikti visame pasaulyje.

    Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!