Naujausi skelbimai

Jūrų transporto vadybininkas (anglų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108922

Darbo skelbimo numeris

108922

Darbo aprašymas

Krovinių gabenimo jūriniais konteineriais organizavimas ir kontrolė;
Komercinių pasiūlymų bei kitų reikalingų dokumentų ruošimas;
Iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis tarptautinių krovinių pervežimo organizavimo, ekspedijavimo srityje;
Anglų kalbos mokėjimas (rusų k. privalumas), kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas, savarankiškumas, organizuotumas.

Atsakingą darbą tarptautinėje įmonėje, motyvuojantį atlyginimą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "VADYBININKAS (jūrų transportas)", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 9 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė - moderni, dinamiška ir sparčiai auganti užsienio kapitalo krovinių gabenimo bendrovė. Platus užsienio partnerių tinklas leidžia įmonei savo paslaugas (krovinių gabenimo bei logistikos srityje) teikti visame pasaulyje.