Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #63803

Kadastrų ir geodezijos departamento GIS ir kartografijos skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: geografinių informacinių sistemų, oficialių žemėlapių, georeferencinių ir teminių duomenų bazių, kartografinės produkcijos (skaitmeninės ir spausdintinės) autorinių išimtinių turtinių teisių administravimui, duomenų platinimo procedūrų organizavimui, specialios paskirties ir teminės kartografinės produkcijos gamybos darbų organizavimui, sutarčių, teisės aktų, techninių specifikacijų projektų rengimui.

Pagrindinės funkcijos: Pagal kompetenciją rengti teisės aktų, metodikų ir techninių reglamentų projektus, teikti pastabas rengiamiems projektams;Rengti siūlymus dėl autorinio atlyginimo už geografinių informacinių sistemų, georeferencinių duomenų bazių, kartografinės medžiagos naudojimo;Pagal kompetenciją kontroliuoti publikuojamus leidinius, kuriuose panaudoti oficialūs žemėlapiai ir georeferencinių duomenų bazės, siekiant apsaugoti oficialius žemėlapius, georeferencinių duomenų bazių nuo naudojimo;Rengti siūlymus dėl georeferencinių duomenų bazių, kartografinės medžiagos platinimą;Įstatymų nustatyta tvarka administruoti oficialių žemėlapių ir georeferencinių duomenų bazių autorių išimtines turtines teises;Kontroliuoti kaip laikomasi teisės aktų nuostatų dėl kartografinės medžiagos platinimo kainų bei autorinio atlygio dydžio nustatymo už oficialių žemėlapių ir georeferencinių duomenų bazių panaudojimą teminių žemėlapių leidybai, bei publikavimui internete;Derinti georeferencinių duomenų bazių ir kartografinės medžiagos platinimo reikalavimus su ES reglamentais;Pagal kompetenciją ir veiklos sritį rengti sutarčių projektus ir kontroliuoti sudarytų sutarčių vykdym;Organizuoti ir kontroliuoti teminio kartografavimo darbus;Pagal kompetenciją ir veiklos sritį teikti informaciją vartotojams;Pagal kompetenciją ir veiklos sritį teikti siūlymus dėl kartografinių darbų finansavimo iš Lietuvos Respublikos biudžeto;Pagal kompetenciją ir veiklos sritį nagrinėti fizinių, juridinių asmenų pareiškimus, prašymus, skundus bei pasiūlymus;Sisteminti informaciją apie georegerencinių duomenų bazių ir kartografinės medžiagos platinimą;Pagal kompetenciją ir veiklos sritį kontroliuoti kartografinės medžiagos platinimą naudojantis geografinės informacijos infrastruktūr;Pagal kompetenciją teikti informaciją asmenims georeferencinių duomenų bazių ir kartografinės medžiagos platinimo, autorinių išimtinių teisių administravimo klausimais;Pagal kompetenciją turi teisę surašyti ir pasirašyti arba tik pasirašyti apskaitos dokumentus;Pagal kompetenciją dalyvauti Tarnybos bei kitų institucijų sudarytų komisijų ar darbo grupių veikloje;Vykdyti kitus departamento direktoriaus ir skyriaus vedėjo pavedimus pagal skyriui deleguotas funkcijas;Inicijuoti ir (ar) vykdyti sprendimus, atlikti einamąją ir (ar) paskesniąją finansų kontrolę kuruojamoje srityje.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas technologijos mokslų studijų srities matavimų inžinerijos (geodezijos ir/ar kartografijos ir/ar GIS) krypties išsilavinimas; mokėti anglų ir/ar rusų kalbą pažengusiojo vartotojo lygmens B1 lygiu; turėti bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją, mokėti dirbti MS Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet Explorer, ArcGIS programomis; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas bei pasiūlymus, sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu; būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, gebėti bendrauti, savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, geodezinę ir kartografinę veiklą, geografines informacines sistemas, kadastrus ir registrus bei duomenų bazes, autorines teises, darbo santykių reguliavimą, bei kitus Skyriaus veiklą reglamentuojančius teisės aktus; pagal kompetenciją išmanyti Europos Sąjungos teisės aktus ir direktyvas; turėti praktinio darbo patirties minimoje srityje; išmanyti dokumentų ir teisės aktų rengimo taisykles; būti susipažinusiam su tarptautinių sutarčių ir susitarimų rengimo principais savo veiklos srityje.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 13

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Teisės skyriuje, 145 kab., Gedimino pr. 19, Vilniuje.

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#63803
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!