Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1657150

Kambarių tvarkytoja (-as)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kambarių valymas ir tvarkymas;

  • Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos palaikymas;

  • Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, darbštumas ir kruopštumas;

  • Greita orientacija ir pozityvus mąstymas;

  • Analogiško darbo patirtis - didelis privalumas.

  • 4 žvaigždučių viešbutis Vilniaus senamiestyje ieško kambarių tvarkytojos (-o) dirbti pilnu etatu;

  • Siūlome darbą slenkančiu grafiku dieninėje pamainoje;

  • Draugišką kolektyvą;

  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;

  • Maitinimą;

  • Visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#1657150
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!