Kambarių tvarkytojai Norvegijoje

DARBAI SVETUR

Darbo skelbimo numeris

318279

Darbo aprašymas

Reikalingi Viešbučio kambarių tvarkytojai (-os) darbui Norvegijoje.

Šis prabangus viešbutis (slidinėjimo kurortas) yra įsikūręs netoli slidinėjimo centro, tad yra ypatingai mėgiamas poilsiautojų tarpe.

Darbo pobūdis: Kambarių tvarkymas, valymas, bendrai naudojamų erdvių priežiūra.

Darbo grafikas: 40 val./sav., 5 dienas per savaitę (160 val./mėn.).

Apgyvendinimas suteikiamas, kaina priklauso nuo kambario tipo: vienviečio kambario kaina yra €500/mėn., dviviečio - €390/mėn. (būsto nuomos kaina yra atskaičiuojama iš atlyginimo).

Atlyginimas: €1700/mėn. (atskaičiavus mokesčius).

Darbo vieta: Slidinėjimo kurortas, esantis apie 200km nuo Oslo (tarp Oslo ir Bergeno).

Darbas yra sezoninis: trunka nuo gruodžio 28dienos iki gegužės 7 dienos.

Reikalavimai

- Anglų kalba;
- Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Norvegija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 11 d.
Įvestas:
2017 m. spalio 13 d.
Alga (bruto):
nuo 1700 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Peržiūrėti įmonės profilį >