Naujausi skelbimai

Kambarių tvarkytojas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308717

Darbo skelbimo numeris

308717

Darbo aprašymas

Kambarių, koridorių, konferencijų salių ir kitų patalpų valymas;
Patalynės keitimas kambariuose, į viešbučio paslaugas įtrauktų higienos reikmenų keitimas /papildymas;
Kitų galimų viešbučio svečiams teikiamų paslaugų atlikimas;
Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos palaikymas;
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, punktualumas ir noras dirbti;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Imlumas naujovėms;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome darbą slenkančiu grafiku;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 10 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 12 d.

UAB Žaliasis tiltas - tai daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti įmonė, valdanti 2 keturių žvaigždučių viešbučius "Congress" ir "Congress Avenue" pačiame Vilniaus senamiestyje ir teikianti apgyvendinimo, maitinimo bei konferencijų salių nuomos paslaugas.