Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219517

Kambarių tvarkytojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kambarių, koridorių, konferencijų salių ir kitų patalpų valymas.
Patalynės keitimas kambariuose, į viešbučio paslaugas įtrauktų higienos reikmenų ketimas / papildymas.
Kitų galimų viešbučio svečiams teikiamų paslaugų atlikimas.
Viešųjų erdvių priežiūra ir tvarkos palaikymas.
Pagalba kitiems viešbučio padaliniams.

Reikalavimai

Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas, punktualumas ir noras dirbti.
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
Imlumas naujovėms.
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Keturių žvaigždučių viešbutis Vilniaus centre ieško kambarinės dirbti pilnu etatu. Siūlome darbą slenkančiu grafiku, stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#219517

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 12 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 10 d.

UAB „Žaliasis tiltas” - tai daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti įmonė, valdanti viešbutį Congress**** ir teikianti apgyvendinimo, maitinimo bei konferencijų salių nuomos paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!