Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101133

Kanceliarijos Dokumentų skyriaus referentas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Gaunamos ir siunčiamos universiteto korespondencijos registravimas ir tvarkymas elektroninėje Dokumentų valdymo sistemoje.
Teisės aktų duomenų bazės tvarkymas
Teisės aktų, raštų ir kt. dokumentų rengimas (prireikus ir anglų kalba).
Administracijos darbuotojų konsultavimas dokumentų valdymo klausimais.
Dokumentų bylų rengimas archyviniam saugojimui.

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
dokumentų valdymo patirtis, dokumentų rengimo ir įforminimo reikalavimų bei archyvo darbo pagrindų išmanymas;
darbo su sistemos „Microsoft Office 2007“ programomis Word, Excel, PowerPoint, Outlook bei informacijos paieškos internete ir darbo su duomenų bazėmis įgūdžiai;
bent vienos užsienio kalbos (pageidautina anglų) mokėjimas,
B kategorijos vairuotojo teisės.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Darbo skelbimo numeris
#101133

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 1 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 18 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!