Naujausi skelbimai

Kanceliarijos Dokumentų skyriaus referentas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106670

Darbo skelbimo numeris

106670

Darbo aprašymas

Teisės aktų (įsakymų, nutarimų) ir teisės aktais tvirtinamų dokumentų (tvarkų, taisyklių, nuostatų ir kt.), raštų bei kt. dokumentų rengimas (prireikus ir anglų kalba).
Gaunamų (tarp jų ir elektroninių, ir užsienio kalba) dokumentų priėmimas ir registravimas elektroninėje Dokumentų valdymo sistemoje.
Siunčiamų dokumentų priėmimas ir registravimas elektroninėje Dokumentų valdymo sistemoje, parengimas siuntimui paštu, pristatymas adresatui.
Teisės aktų duomenų bazės tvarkymas.
Administracijos darbuotojų konsultavimas dokumentų valdymo klausimais.
Dokumentų bylų rengimas archyviniam saugojimui.

Reikalavimai

aukštasis universitetinis arba aukštasis neuniversitetinis (pageidautina specializacija, susijusi su dokumentų valdymu) išsilavinimas;
pageidautina dokumentų valdymo patirtis,
dokumentų (tarp jų ir elektroninių) rengimo ir įforminimo reikalavimų išmanymas;
archyvaro darbo pagrindų išmanymas;
darbo su sistemos „Microsoft Office 2007“ programomis Word, Excel, PowerPoint, Outlook bei informacijos paieškos internete ir darbo su duomenų bazėmis įgūdžiai;
bent vienos užsienio kalbos (pageidautina anglų) mokėjimas,
B kategorijos vairuotojo teisės.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 23 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 9 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.