Karjeros galimybės

(21.11.2014)  Per kokį laikotarpį kandidataujantis į darbo vietą galima į įsidarbinti ir kokios galimybės gauti darbą su užmokesčio perspektyvomis? Su pagarba, dėkoju už atsakimą iš anksto.
Laba diena, konkretaus laikotarpio, per kurį darbdavys išsirenka būsimą darbuotoją, Lietuvos Respublikos įstatymai nenustato, todėl apie tai, po laiko bus įdarbintas darbuotojas, sprendžia kiekvienas darbdavys savarankiškai. Atsakant į antrąjį Jūsų klausimą - kokios galimybės gauti darbą su užmokesčio perspektyvomis, pabrėžtina, kad tai priklauso nuo Jūsų asmeninių sąvybių, išsilavinimo, darbo patirties ir pan.
(20.12.2007)  Įmonė, kurioje norėčiau įsidarbinti, ieško darbuotojo, tačiau kitai pozicijai, nei aš pretenduočiau. Ar nelikčiau nesuprasta, jei nusiųsčiau savo CV ir motyvacinį laišką, kuriame paaiškinčiau, kad noriu pretenduoti į kitą poziciją ir jeigu įmonei reiktų tokio darbuotojo kaip aš, galiu susitikti pokalbiui. Aciu, Jurga
Jei viska issamiai paaikintumete motyvaciniame laiske, tikrai neliktumete nesuprasta. Darbdaviai palankesni tiems kandidatams, kurie turi nori dirbti butent ju firmoje o ne kandidatuoja bet kur ir tikisi, kad kas nors juos priims. Jei toje firmoje atsiras, jusu norima darbo vieta, didele tikimybe, kad jus busite pakviesta pokalbiui del jos. Sekmes CV Market
(30.08.2004)  Sveiki. Esu 4 kurso studentė ir turiu 2 invalidumo grupę, ieškau darbo. Ar galiu negauti darbo vien dėl turimos invalidumo grupės, kada turėčiau pasakyti kad turiu invalidumo grupe? Iš anksto dėkinga, jei negalite atsakyti į mano klausimą, gal galite patarti kur kreiptis.
Pirmiausia tai galite paskaityti LR Invalidų socialinės integracijos įstatymą: http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=233791&Condition2= O šiaip rekomenduočiau kreiptis į darbo biržos specialistus, ten tikrai galės suteikti kvalifikuotą pagalbą.
(21.07.2004)  Ar turintis magistro išsilavinimą asmuo gali užsiregistruoti darbo biržoje? Šiuo metu noriu išeiti iš esamo darbo, užsiregistruoti darbo biržoje ir ieškotis naujo. Beje, noriu keisti kvalifikaciją, todėl manau, jog įstojus į darbo biržą siustų į kursus. Ar aš teisingai pasielgčiau? Ačiū.
Manau, kad teisingai. Darbo biržoje tikrai galite užsiregistruoti. Dėl perkvalifikavimo Jums išsamiau galėtų paaiškinti teritorinės darbo biržos darbuotojai. Sėkmės
(08.06.2004)  Jau beveik mėnuo ieškau darbo, bet jokių rezultatų. Kaip manote, žmogus turintis aukštąjį išsilavinimą, bet norintis dirbti ne pagal savo profesiją, ar gali susirasti norimą darbą, ar tai tik laiko gaišimas?
Darbo keitimas svarbus pokytis kiekvieno žmogaus gyvenime. Kad šis pasikeitimas gyvenime pavyktų sėkmingai, reikia skirti ir laiko, ir pastangų. Kad galite dirbti kitokio pobūdžio darbą, Jums tai reikia įrodyti: darbdavys turi patikėti Jūsų pasiryžimu mokytis, tobulėti; turite argumentuotai paaiškinti, kodėl reikėtų samdyti Jus, o ne tos srities specialistą; Jūsų asmeninės savybės turi atitikti darbdavio lūkesčius (visa tai reikia išdėstyti motyvaciniame laiške, kuris yra siunčiamas kartu su CV). Prieš keičiant darbo pobūdį, reikia įvertinti kokių naujų dalykų turite žinoti, kuo naujas darbas bus geresnis už tą, kurį turite dabar. Vienaip ar kitaip darbo keitimas gana ilgas ir nelengvas procesas.
(27.05.2004)  Esu mažos veikiančios įmonės savininkė. Ieškau vadybininkės darbo didelėje, perspektyvioje prekybinėje kompanijoje. Ar tai, kad esu savininkė gali sutrukdyti susirasti man įdomų darbą kitoje įmonėje, nes siekiu didesnių karjeros galimybių. Ačiū.
Tai priklauso nuo subjektyvaus Jūsų būsimo darbdavio požiūrio. Mano nuomone, tai galima būtų vertinti dvejopai, priklausomai, nuo to, kokia veikla užsiima Jūsų įmonė. Vienas iš būsimo darbdavio požiūrių gali būti toks, kad jei Jūs nesugebate gerai organizuoti veiklos savo įmonėje, kad ji dirbtų pelningai, tai vargu, ar sugebėsite tinkamai atlikti pareigas didelėje kompanijoje. Bet aš to kategoriškai neteigiu, taip pat nenoriu Jūsų atkalbėti nuo bandymo susirasti įdomų ir pelningą darbą. Sėkmės!
(23.04.2004)  Kaip surasti darba nepilnamečiui? Prašau patarti. Ačiu.
Priklauso nuo to, kiek Jums metų. Šiaip nepilnamečiai dažniausiai dirba sezoninius darbus - vasarą pardavinėja ledus, vaisius lauko prekybos vietose ir pan. Patarčiau kreiptis į darbo biržą. Ten esantys specialistai žinos situaciją Jūsų gyvenamosios vietos darbo rinkoje ir galės tinkamai Jus pakonsultuoti.
(15.04.2004)  Ar vidurinis išsilavinimas pati didžiausia kliūtis įsidarbinimui?
Priklauso nuo darbdavio ir konkrečių pareigų į kurias pretenduojate. Dažniausiai darbdavys pageidauja, kad darbuotojai turėtų bent aukštesnįjį išsilavinimą.
(17.03.2004)  Šiuo metu dirbu biudžetinėje įstaigoje, buhaltere. Tokio ir net panašaus darbo neieškau, nes noriu pailsinti galvą. Seniai nebuvo normalių atostogų. Ar tokiems žmogeliams verta pas jus reikšti norus, nes pervertus darbų sąrašą matau, kad žmonės visi labai ypatingi. Paprastų mirtingųjų neužtikau.
Užpildyti CV ir ieškoti darbo tikrai verta. Netgi jei šiuo metu nerandate sau priimtinos darbo vietos. Galite susikurti sau paieškos agentą, kuris automatiškai praneš Jums, kai tik atsiras darbo pasiūlymas, atitinkantis Jūsų užduotus kriterijus. Sėkmės darbo paieškoje!

Užduokite klausimą:
 

Klausti gali tik registruoti CV Market vartotojai. Prisijungti galite portalo viršutiniame dešiniajame kampe suvedę prisijungimo vardą bei slaptažodį*.

Norėdami prisiregistruoti, spauskite mygtuką "Registruotis" ir užpildykite visus laukus.

Užsiregistravę ar prisijungę nueikite į Karjeros centrą (puslapio viršje) ir paspauskite lentelėje nuorodą "Užduoti klausimą" arba "Užduoti klausimą teisininkui".
 

CV Market - gerų darbų portalas!

*Jeigu neatsimenate slaptažodžio, po prisijungimo laukais spauskite "Pamiršote slaptažodį" ir galėsite jį pasikeisti nauju.

 
Prisijungti kaip darbdaviui
 

Straipsnių paieška