Sezoninis darbas

(22.06.2004)  As noreciau susirasti sezonini darba siai vasarai. Uzsiregistravau siame portale ir tikiuosi pagalbos, ieskant darbo. Ar uztenka tik mano registracijos, ar dar reikia sukurti savo cv, ar parasyti laiska, ar pan? Dekui uz atsakyma.
Užsiregistravus CV Market portale reikia sukurti savo CV ir parašyti kreipimosi laišką. CV turi atspindėti Jūsų patirtį, jeigu neturite darbo patirties, akcentuokite savo užklasinę veiklą (priklausymą organizacijoms, klubams, papildomus kursus, būrelių lankymą), pasiekimus, kad darbdaviui matytųsi Jūsų užimtumo laipsnis. Jeigu Jūs ir sudarėte CV, bei parašėte kreipimosi laišką, tai nereiškia, kad darbą Jūs jau gausite - Jūs turite kandidatuoti į Jums tinkančias siūlomas darbo vietas. Sėkmės. Čia rasite vertingų patarimų: http://www.cvmarket.lt/career.php?menu=1

Užduokite klausimą:
 

Klausti gali tik registruoti CV Market vartotojai. Prisijungti galite portalo viršutiniame dešiniajame kampe suvedę prisijungimo vardą bei slaptažodį*.

Norėdami prisiregistruoti, spauskite mygtuką "Registruotis" ir užpildykite visus laukus.

Užsiregistravę ar prisijungę nueikite į Karjeros centrą (puslapio viršje) ir paspauskite lentelėje nuorodą "Užduoti klausimą" arba "Užduoti klausimą teisininkui".
 

CV Market - gerų darbų portalas!

*Jeigu neatsimenate slaptažodžio, po prisijungimo laukais spauskite "Pamiršote slaptažodį" ir galėsite jį pasikeisti nauju.

 
Prisijungti kaip darbdaviui
 

Straipsnių paieška