Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #220162

KASININKAS (-ė) - PARDAVĖJAS (-a)

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- klientų aptarnavimas kasoje arba priskirtame skyriuje;
- prekių išdėstymas ir priežiūra vitrinose;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas.

Reikalavimai

- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- gera nuotaika, optimizmas, atidumas, kruopštumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes augančioje kompanijoje;
- visuomet laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
- visas socialines garantijas.

Darbo vieta: Dariaus ir Girėno g. 35, Panevėžys.
Dėl platesnės informacijos kreipkitės tel. nr.: 8 620 78049.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#220162

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. balandžio 9 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 20 d.

UAB "Fresh Market" yra sparčiai augantis mažmeninės prekybos tinklas valdantis 27 parduotuves skirtinguose Lietuvos miestuose ir elektroninės prekybos kanalą.

Prie savo parduotuvės, esančios adresu Dariaus ir Girėno g. 35, Panevėžyje, kviečiame prisijungti aktyvius, atsakingus ir imlius naujus kolektyvo narius.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!