Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #974800

KASININKAS (-Ė) - PARDAVĖJAS (-A)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;

  • Darbas su kasos aparatu, suteikiama galimybė nedirbti su grynaisiais pinigais;

  • Lentynų pildymas prekėmis laikantis įmonės nustatytų reikalavimų;

  • Gebėjimas priimti prekes iš tiekėjų;

  • Slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai

  • Draugiškas ir mandagus klientų aptarnavimas;

  • Darbštumas, kruopštumas, sąžiningumas;

  • Puikūs skaičiavimo įgūdžiai.

  • Vykstantiems iš kitų miestų/rajonų kompensuojamos darbuotojo kelionės į darbą išlaidos;
  • Esant poreikiui suteikiame gyvenamąjį plotą nemokamai;
  • Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;
  • Lankstų darbo grafiką, siūlome galimybę užsidirbti papildomai;
  • Taikome įvairias motyvacines priemones;
  • Neturinčius darbo patirties - apmokome;
  • Siūlomos darbo pozicijos naujose (iki 200 kv/m), mažose parduotuvėse gyvenamuosiuose rajonuose ir Senamiestyje;
  • Pamainoje dirba 2-3 darbuotojai. Numatomos darbo vieta:

Erfurto g.1

Pylimo g.45

Pylimo g.32

Kalvarijų g.61a

Darbo skelbimo numeris
#974800
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!