Naujausi skelbimai

Kasininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8939

Darbo skelbimo numeris

8939

Darbo aprašymas

Darbas kasos aparatu, svečių informavimas ir kokybiškas aptarnavimas

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai
Atsakingumas, paslaugumas ir sąžiningumas
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Kasininko (-ės) darbo patirtis būtų privalumas

Mes siūlome darbą draugiškame kolektyve, galimybę tobulėti ir siekti karjeros, patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siūsti el. paštu atranka@delano.lt arba faksu (8 5) 2744 266

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 14 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 5 d.

Restoranai DELANO ir DELANO PICA priklauso populiariam, sėkmingai dirbančiam, nuolat besiplečiančiam greitojo maitinimo įstaigų tinklui visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai turi galimybę patys pasirinkti darbo grafiką. Laiku gauna atlyginimą bei visas socialines garantijas. Geriausiems sudarytos sąlygos tobulėti, daryti karjerą. Mums nuolat reikalingi darbštūs, paslaugūs ir sąžiningi darbuotojai. Ieškote nenuobodaus darbo? Tapkite DELANO komandos nariu!