Kasininkas-pardavėjas (-a) raudondvario pl.

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 318297

Darbo skelbimo numeris

318297

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
KASININKAS-PARDAVĖJAS (-A) RAUDONDVARIO PL.
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Kaunas
Adresas:
Raudondvario pl. 284A

Darbo pobūdis:
- darbas su kasos aparatu, grynaisiais pinigais, bankinėmis kortelėmis;
- prekių krovimas ir priežiūra prekybos salėje;
- informacijos suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką arba atvykite į Personalo atrankų skyrių, esantį Savanorių pr. 255 (Hyper Maxima) bet kurią darbo dieną 9-16 val. (pietų pertrauka 12-13 val.).

Vykdami į darbo pokalbį su savimi turėkite įdarbinimui reikalingus dokumentus (pasas arba asmens tapatybės kortelė, banko sąskaitos numeris).

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 626 01106, 8 37 307456, el. p. atranka.kaunas@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Galioja iki: 2017-10-30