Darbo skelbimo numeris

391917

Darbo aprašymas

Greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas;
Darbas su kasos aparatu (atsiskaitymas tik kortelėmis);
Švaros ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą;
Orientacija į kokybišką klientų aptarnavimą;
Noras mokytis ir tobulėti;
Darbo patirtis bei anglų kalbos mokėjimas - privalumas. Neturinčius patirties - apmokome.

Visas socialines garantijas ir laiku mokamą darbo užmokestį;
Nėra atsiskaitymo grynaisiais pinigais, todėl labai palengvina darbą;
Darbo pradžia nuo 11 val.;
Darbo vieta miesto centre - "Down town food hall";
Maitinimas darbo vietoje bei draugiška atmosfera.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 21 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 27 d.
Atlyginimas:
684 - 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Kasininkas - pardavėjas

TYRAS GRAIKIŠKAS MAISTAS, UAB

Vienintelė Lietuvoje greito graikiško maisto užkandinė "Kalimera", įsikūrusi šiuolaikiškame ir moderniame maisto "Down town food hall'e".
Siūlome išskirtinai pagal graikiškas tradicijas ruošiamą maistą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, mūsų prioritetas tikri graikiški produktai, kokybiška ir šviežia mėsa, bei malonus klientų aptarnavimas.

Žiūrėti profilį