Naujausi skelbimai

Kelionių konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6235

Darbo skelbimo numeris

6235

Darbo aprašymas

Jaunimo kelionių centras, turintis 12 metų patirtį ir teikiantis visas turizmo paslaugas ne tik jaunimui, siūlo draugišką ir jauną kolektyvą, galimybę tobulėti ir darbui Vilniuje ieško

Kelionių konsultanto(-ės)

Darbo pobūdis: autobusinių ir/ar lėktuvinių kelionių/čarterinių skrydžių, individualių kelionių paketų formavimas, bendravimas su klientais.

Reikalavimai

-darbo patirtis su Lietuvos ir/ar užsienio kelionių organizatoriais;
-anglų kalbos mokėjimas;
-savarankiškumas;
-geri bendravimo įgūdžiai.
-išsilavinimas turizmo srityje (privalumas)
-darbo kasos aparatu įgūdžiai (privalumas)

Modernią darbo aplinką, draugišką kolektyvą, konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymus siųskite su nuoroda "Kelionių konsultantas"
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. liepos 15 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 11 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.