Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #99846

Kelionių pardavimo agentas/-ė

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- suteikiame galimybę prekiauti daugelio Lietuvos ir užsienio kelionių operatorių kelionėmis, aviabilietais ir draudimu;
- naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas;
- komercinių pasiūlymų ruošimas;
- reklaminių akcijų planavimas ir vykdymo organizavimas.

Reikalavimai

- analogiško darbo patirtis ir platus klientų ratas;
- gebėjimas dirbti su kelionių operatorių rezervavimo sistemomis (Novaturas, Teztour, TUI ir pan.)
- aukštasis išsilavinimas;
- geras anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas;
- kompiuterinis raštingumas;
- sugebėjimas dirbti savarankiškai, organizaciniai sugebėjimai;
- komunikabilumas, gebėjimas ir noras bendrauti su įvairiais žmonėmis;
- iniciatyvumas, aktyvus rezultatų siekimas;
- sąžiningumas ir pareigingumas.

Privalumai
- nuosavas automobilis;
- paslaugų pristatymo klientams patirtis;
- humoro jausmas, jaunatviška energija.

Įmonė siūlo

- atlyginimą – tiesiogiai susietą su pardavimų apimtimis.
- geras darbo ir profesinio tobulėjimo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#99846

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 24 d.
Įvestas:
2010 m. gruodžio 10 d.

“Atostogų Birža” įkurta 2001m. “Atostogų Birža” užsiima turistinių kelionių pardavimu ir aptarnavimu visose pasaulio šalyse. Pastoviai augantis klientų skaičius ir senųjų ištikimybė leidžia mums teigti, kad ši verslo kryptys yra teisinga.

Jei esate patyręs kelionių agentas?
Jūsų atlyginimas neatitinka Jūsų darbo?
Norite, kad Jūsų pajamos priklausytų nuo Jūsų pardavimų?
Norite dirbti savarankiškai?

“Atostogų Birža” siūlo atstovų arba kelionių pardavimo agento darbą visoje Lietuvoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!