Naujausi skelbimai

Kelionių pardavimų vadybininkas (-ėi)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 30038

Darbo skelbimo numeris

30038

Darbo aprašymas

- aktyvus turistinių paslaugų (aviabilietų, viešbučių, kelionių paketų ir pan.) pardavimas;
- naujų klientų paieška ir pritraukimas;
- informacijos apie paslaugas teikimas, pasiūlymų klientams rengimas;
- darbas su bilietų, viešbučių, kelionių rezervavimo ir pardavimo sistemomis.

Reikalavimai

- stipri motyvacija ir noras tobulėti turizmo srityje;
- aukštasis išsilavinimas;
- patirtis turizmo srityje ne mažiau 1metų;
- puikūs pardavimo ir prezentaciniai įgūdžiai;
- orientacija į rezultatą;
- puikūs anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;

Privalumai:
- patirtis turizmo paslaugų pardavimo srityje;
- darbas su centrinėmis rezervavimo sistemomis (CRS),
- IATA diplomas

- geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
- profesinį tobulėjimą, mokymus;
- karjeros galimybes šiuolaikiškai dirbančioje kompanijoje

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 10 d.
Įvestas:
2007 m. rugpjūčio 29 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1200 iki 1500 LTL per mėn.

BILIETAI LT – sparčiai besiplečianti įmonė, valdanti elektroninę bilietų į renginius platinimo, rezervavimo ir pardavimo sistemą, lėktuvų bilietų pardavimo internetu sistemą, teikiančią duomenis iš pasaulinės „Amadeus“ duomenų bazės.

BILIETAI LT priklauso Tarptautinei bilietų platinimo asociacijai INTIX, Tarptautinei oro vėžėjų asociacijai IATA, dalyvauja Europos bilietų platintojų suvažiavimuose.

BILIETAI LT elektroninė renginių bilietų platinimo sistema Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso "Lietuvos metų gaminys 2006" informacinių technologijų ir telekomunikacijų kategorijoje įvertinta aukso medaliu.