2022-07-29 11:26:48

Kelner/Kelnerka (k/m)

CVMarket.lt klientas

Job Description

W sercu malowniczych Pienin odnajdziesz miejsce prawdziwie niezwykłe. To stworzony blisko 150 lat temu, przez propagatora zdrowego stylu życia i pienińskiej kultury – Józefa Szalaya – Hotel Batory ***.

To właśnie tutaj poczujesz atmosferę miejsca z duszą, które łączy stylowe wnętrza oraz zamiłowanie do tradycji i sztuki. W jednym z hotelowych pokoi, polski noblista Henryk Sienkiewicz, napisał swą niezwykle subtelną powieść „Wiry”.

Wyjątkowy klimat miejsca to również bliskość pienińskiej natury, majestatycznej i niezmiennej. To z niej czerpiemy inspiracje do naszych działań i to w zgodzie z nią wprowadzamy nasze pomysły w życie.

Hotel Batory *** to stworzony blisko 150 lat temu, przez propagatora zdrowego stylu życia
i pienińskiej kultury – Józefa Szalaya.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Osoba zatrudniona na podanym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości w trakcie imprez okolicznościowych, a także za obsługę klientów a'la carte w hotelowej restauracji.

Requirements

  • Zakres obowiązków: obsługa klientów czyli przyjmowanie zamówień i ich wydawanie, przygotowywanie napojów zimnych i gorących, obsługa kasy fiskalnej i terminala, drobne prace porządkowe i sprzątanie baru.
  • Wymagania: umiejętność pracy w zespole, punktualność, higiena osobista i utrzymanie porządku wokół siebie, komunikatywność i pozytywna aparycja, doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane.

Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • schludna aparycja,
  • umiejętność pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej , możliwość zakwaterowania.

Company offers

  • umowę o pracę + wyżywienie (jeden posiłek obiadowy) + możliwość zakwaterowania,
  • umowa zlecenie lub umowa o pracę.