2022-07-29 11:26:48

KFC ieško naujų komandos narių darbui su klientais!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Kompanija siūlo:

Darbą tarptautinėje ir pripažintoje kompanijoje, kuri vadovaujasi užjūrio vertybėmis.

Įgauti ir tobulinti savo patirtį – pirmiausiai aukštesnes pozicijas siūlome esamiems darbuotojams ir tik tuomet ieškome naujų.

Kelti kompetencijas – jei nori judėti į priekį greitai kaip vėjas, mes suteiksime tau visas sąlygas tai padaryti!

Mokymus. Kadangi naujų įgūdžių mokymasis atneš tau naujų patirčių ir galiausiai tapsi tikru savo srities sensėjumi.

Naują ir stabilią komandą. Taip, mes dėvime uniformas, tačiau po jomis slepiasi kūrybingos ir įdomios asmenybės su įvairiausiais hobiais ir pomėgiais. Čia tu gali visuomet būti originalus!

Lanksčias darbo valandas – kartais tiesiog privalai nuvykti į močiutės gimtadienį, tiesa?

Konkurencingą atlyginimą – nuo 4.20 eurų per valandą po bandomojo periodo. Bandomasis priklauso nuo tavęs.

Apollo Grupės darbuotojų lojalumo programą, kuri suteiks gerų nuolaidų visuose Apollo Group tinklo restoranuose.

Darbo aprašymas:

Malonus restorano lankytojų aptarnavimas – visi yra laukiami KFC ir visi nusipelno skanaus traškaus patiekalo.

Maisto ruošimas ir užsakymas. Taip, tu dirbsi su garsiuoju 11-os žolelių ir prieskonių mišiniu!

Reikalavimai

Reikalavimai kandidatams:

Geri bendravimo įgūdžiai. Tikriausiai turėsi ne tik komunikuoti su klientais, bet ir paklausyti kolegos istorijos apie jo juokingą katiną ar naują TV serialą.

Didelis atsakomybės už atliekamą darbą jausmas – mes nuolat augame ir tikimės, jog to paties trokšti ir tu.

Gebėjimas dirbti komandoje – greičiausiai rasi čia naujų draugų ir laikui bėgant KFC jausis tarsi antrieji tavo namai.