Naujausi skelbimai

KKS inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160185

Darbo skelbimo numeris

160185

Darbo aprašymas

Medžiagų ir gaminamų gaminių kokybės kontrolė;
Gatavo produkto patikrinimas ir įvertinimas reikalavimams;
Armatūros ir betono bandymų atlikimas, atitikties įvertinimas;
Technologinių procesų kontrolė;
Produktų neatitikties atsiradimo priežasčių analizė;
Kokybės kontrolės dokumentų pildymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina statybinis/inžinerinis);
3 metų darbo patirtis statybų pramonės srityje;
Žinoti ir išmanyti gelžbetonio konstrukcijų gamybos technologinius procesus;
Darbo brėžinių skaitymas;
Savarankiškumas, atidumas ir atsakingumas.
Būtinos geros anglų ir rusų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Stabilų darbą ir patirtį didelėje patikimoje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos tobulinimą;
Geras darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 10 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 10 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.