Naujausi skelbimai

Klaipėdos filialo komercijos direktorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 28605

Darbo skelbimo numeris

28605

Darbo aprašymas

Vadovavimas įmonės filialo pardavimų skyriui
Aktyvus darbas su naujais ir esamais klientais. Ilgalaikio bendradarbiavimo užtikrinimas.
Atsiskaitymų ir pardavimų kontrolė
Mūsų klientai pramonės ir statybinės įmonės, plieno konstrukcijų gamintojai infrastruktūros įmonės dirbančios su antikorozinėmis dangomis todėl būtina patirtis šioje srityje.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (vadybos ar technikos srityje būtų privalumas);
Pardavimų patirtis dirbant su pramonės klientais
geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
darbštumas, savarankiškumas, organizuotumas, iniciatyvumas, mokėjimas planuoti savo laiką
analitinis mąstymas

Dinamišką, atsakingą ir savarankišką darbą augančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas, geras darbo ir atlygio sąlygas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 31 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 31 d.

UAB LITNOBILES- oficialus AKZO NOBEL INTERNATIONAL paint atstovas Lietuvoje. Veiklos sritis- antikorozinių ir apsauginių dangų platinimas Lietuvoje, dažymo sistemų projektavimas, nudažytų paviršių inspektavimas. Kompanijoje dirba 12 žmonių. Pagrindinė būstinė- Vilniuje, filialas Klaipėdoje. Ieškome pardavimų vadybininkų su techniniu išsilavinimu, mokančiais bendrauti ( bent vidutiniškai) anglų kalba. Patirtis darbe su pramoniniais dažais būtų privalumas.